https://www.chalupy-vichrovky.cz/

Vítejte na horách

Přijeďte si k nám odpočinout

google-site-verification=jWE3Nw8bnAdHqknyQViSDYGV-d9toVrzBlbPPgnqsI4

STRÁNKY VE VÝSTAVBĚ

REKREAČNÍ CHALUPY "VICHROVKY" JSOU TĚSNĚ PŘED SVÝM DOKONČENÍM,
FOTOGRAFIE INTERIÉRU I EXTERIÉRU BUDOU POSTUPNĚ DOPLŇOVÁNY.
OTEVŘENÍ PRO PRVNÍ NÁVŠTĚVNÍKY PLÁNUJEME NA SILVESTROVSKÝ POBYT 2018.

Vítejte na našich chalupách...

Rekreační osada Filipovice se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, na úpatí Červenohorského sedla, nedaleko města Jeseník.

Samotné chalupy se nachází na samém konci malebné vesničky v blízkosti přírodní rezervace Filipovické louky. Chalupy jsou pak vzdáleny cca 300m od Skiparku a 500m od autobusové zastávky.

Svou polohou je vesnička vhodná jak pro zimní sporty, tak pro letní turistickou dovolenou.


příjemné ubytování

Pohodlné pokoje

Každá chalupa disponuje třemi podkrovními pokoji s dostatečně velkými úložnými prostory. V patře se také nachází samostatná koupelna s vanou a WC.
 

Plně vybavená kuchyně

Stylová kuchyňská linka je vybavena moderními spotřebiči, včetně vestavné chladničky s mrazákem, vestavné trouby, indukční desky, myčky, mikrovlnky, varné konvice a topinkovače.

Relax pro tělo i duši

Neuvěřitelný klid a okolní panenská příroda nabízí odpočinek a relaxaci pro každého z nás. Tělo pak zregeneruje sauna, jedinečná tzv. "Ruská baňa" nebo opalování na slunci.

Skipark i běžecké tratě

Moderní SKIPARK Filipovice se nachází cca 300 m od chalup. Filipovice jsou také ideálním výchozím bodem pro běžecké lyžování.

Prozkoumejte nejbližší okolí

Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure

Červenohorské sedlo

Červenohorské sedlo je oblíbené lyžařské středisko severní Moravy a Českého Slezska v pohoří Hrubý Jeseník. Nachází se ve výši 1013 m na trase významného silničního přechodu a leží na historické moravsko-slezské hranici.

Hora Točník

Hora Točník se nachází v nadmořské výšce 1143 metrů západně od Bělé pod Pradědem v CHKO Jeseníky. Přes vrchol vede zelená turistická značka.

Přírodní rezervace Filipovické louky

Přírodní rezervace Filipovické louky o rozloze 2,11 ha chrání rašelinné a mokré louky obklopující malé rašeliniště a okolní mezofilní louky s olšinou v nivě drobného potoka.

Těšíme se na vaši návštěvu

CHALUPY - VICHROVKY,
GPS: 50.083946, 14.424548

file:///C:/Users/hvich/Downloads/googleb527377a7938b096(1).html


https://www.chalupy-vichrovky.cz/